Genius DVR-FHD570: авторегістратор і відеокамера в одному корпусі

На російський ринок вийшов автомобільний відеореєстратор Genius DVR-FHD570, який забезпечить автолюбителям надійну запис подій у разі надзвичайних ситуацій на дорозі. Пристрій може працювати як в режимі запису обстановки навколо автомобіля, так і в режимі звичайної відеокамери.Відеозапис – найвірніший спосіб зафіксувати подробиці дорожньої пригоди, зберегти сили, нерви і кошти. Широкий кут огляду 120 ° дозволяє відеореєстратора Genius DVR-FHD570 тримати в «поле зору» всі смуги руху відразу. Завдяки спеціально розробленому держателю відеореєстратор повертається на 360 ° і може записати що відбувається з будь-якого боку від автомобіля.

Гаджет записує відео в дозволі Full HD, забезпечуючи високу якість відео і збереження всіх подробиць дорожньої ситуації (включаючи номери транспортних засобів). Матриця відеореєстратора Genius DVR-FHD570 має розміри 1/2, 7 дюйма і дозвіл 2 мегапікселя. Відеореєстратор використовує покадровий метод стиснення відео Motion JPEG, що дозволить отримати гідні стоп-кадри, на яких можна розглянути швидко рухомі об’єкти.

Genius DVR-FHD570 підтримує карти пам’яті Micro SD і Micro SDHC об’ємом до 32 ГБ. Уникнути ситуації з не вчасно заповнити карту допоможе режим циклової запису – при заповненні карти відеореєстратор автоматично стирає найбільш старі фрагменти відео. Щоб не забути включити запис, можна скористатися функцією «активація при русі» – відеореєстратор включиться автоматично, як тільки автомобіль рушить з місця.

Приємним доповненням для покупців стане режим відеокамери, що дозволяє знімати відеоролики поза салону автомобіля. Зручна конструкція, РК-дисплей з діагоналлю 2,8 «і функція перегляду відео під час запису перетворюють Genius DVR-FHD570 в універсальний пристрій« три в одному »: відеореєстратор, відеокамера та фотоапарат. У всіх режимах доступний мікрофон і підсвічування для зйомки в нічний час.

Відеореєстратор Genius DVR-FHD570 компактніше і легше за своїх попередників. Його вага становить всього 125 грам, а товщина – 2 сантиметри. Шляхетний дизайн пристрою дозволить йому гідно виглядати в будь-якому автомобілі.

Автомобільний реєстратор Genius DVR-FHD570 вже надійшов у продаж в Росії. Орієнтовна вартість новинки становить 4200 рублів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.