Сканування мозку допоможе визначити злочинні наміри

Сучасних злочинців судять тільки за фактично вчинені правопорушення, однак не за горами той день, коли з’явиться спосіб пророкувати їх, і людей будуть судити фактично ні за що, як це було в «Особливій думці». Дану можливість відкриває проект вчених з Альбукерке (США, шт. Нью-Мексико).Інженери проекту Mind Research Network опублікували доповідь за результатами дослідження, згідно з яким з’являється спосіб передбачити, здійснить Чи засуджений злочинець повторний злочин чи все-таки встане на шлях виправлення. Для цього вчені вдалися до технології функціональної магніторезонансної томографії, інженери збирали дані з передньої поясної кори головного мозку, ця ділянка відповідає за прийняття рішень і керування імпульсами.

Провівши статистичний аналіз роботи цієї ділянки, авторам проекту вдалося зв’язати показники активності передньої поясної кори із збільшенням імовірності кримінальної активності в майбутньому. Разом з тим, учені з Альбукерке відзначають, що на поточний момент точність спрацювання системи ще не дуже висока, і на всі 100% покладатися на неї поки не можна, тому остаточне ухвалення рішення залишиться за офіційними властями.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.