Безшумний і потужний комп’ютер Habey PRO-6820

Представляємо вашій увазі новий настільний комп’ютер Habey PRO-6820, який, на відміну від переважної більшості інших десктопів, здатний задати жару будь-якому конкуренту. Чим погані настольнікі? Правильно, своїми габаритами, але Habey PRO-6820 настільки малий, що цілком зійде за підставку для монітора. І місця вільного залишається вдосталь, і продуктивність у цього ПК така, що не снилася багатьом з десктопів.
Дуже компактний настільний ПК Habey PRO-6820 має ще одну дуже важливу особливість – у нього повністю відсутня активна система охолодження, тому працює він абсолютно безшумно, якщо не враховувати дзижчання жорсткого диска. Однак, зауважимо, HDD в комплект поставки не входить, так що покупець може вибрати замість нього твердотільний накопичувач. Тут є дві умови – інтерфейс тільки SATA (IDE давно помер – прим. MobileDevice) і форм-фактор 2,5 дюйма. Відвід тепла від нагревающихся елементів, яких тут не так вже й багато, здійснює металевий корпус з інтегрованим радіатором. На системній платі знаходиться чіпсет Intel QM77, процесор Intel Core другого або третього покоління на вибір і до 8 Гбайт оперативної пам’яті, під який передбачено два відповідних слота.

Комп’ютер Habey PRO-6820 має можливість для апгрейта, розташовуючи двома слотами miniPCI-Е для підключення карт розширення. От тільки навряд чи його можна назвати саме домашнім комп’ютером – набір його роз’ємів істотно розширює область його використання. До прикладу, в Habey PRO-6820 реалізовано відразу шість Ethernet-портів, так що він придатний для інтеграції в систему відеоспостереження. USB-портів чотири, є античні порти PS / 2 і виходи VGA і HDMI для підключення монітора. І ще чотири COM-порту. Розміри комп’ютера склали 240х253х115 міліметрів, а його продажі почнуться в квітні. Ось тільки вартість Habey PRO-6820 залишається поки невідомою.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.