Глава Google вважає за краще смартфони BlackBerry

Вважається ознакою хорошого тону, коли глава компанії, що виробляє якусь продукцію, користується своїми товарами, а не продукцією конкурентів. Google випускає мобільну ОС Android і володіє мобільним підрозділом Motorola. Здавалося б, у глави пошукового гіганта Еріка Шмідта більше немає ніяких варіантів. Проте в реальності він воліє BlackBerry.
Свої вподобання пан Шмідт озвучив в інтерв’ю Guardian на конференції Activate в Індії. Глава Google заявив, що він вважає за краще смартфони BlackBerry, тому що йому подобаються мобільники з клавіатурами. Звичайно ж, мається на увазі механічна розкладка, а не екранна. На ринку є кілька QWERTY-моноблоків під управлінням Android, як ніби спеціально призначених для колишніх шанувальників BlackBerry, проте Ерік Шмідт виявився не з цієї категорії користувачів. До слова, набір тексту на беськлавіатурних моноблоках канадського виробника теж помітно зручніше набору тексту на традиційних Android-смартфонах. І компанії Google доведеться дуже постаратися, щоб досягти настільки ж високого рівня комфорту, тому що пролазливі канадці вже запатентували всі ключові технології.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.