Творці Ubuntu розроблять ОС для китайців

Компанією Canonical спільно з китайською владою буде створена версія ОС Ubuntu для користувачів Китаю. Вихід системи Ubuntu Kylin відбудеться в квітні. Перша версія ОС з відкритим кодом призначена для ПК і ноутбуків, а через деякий час буде випущений варіант системи для серверів. Ubuntu Kylin включить в себе додатки китайських сервісів, серед яких карти Baidu і торговельна система Taobao. Система володіє підтримкою різних діалектів китайської мови, китайських місячних і сонячних календарів. Нова система стане адаптацією Ubuntu 13.04 для користувачів Китаю.
Китайська влада веде розробку ОС Kylin, яка базується на дистрибутиві Linux FreeBSD, з 2007 року. В основу новинки ляже ОС Debian. Система Kylin використовувалася китайської народно-визвольною армією і відрізнялася гарною захищеністю. Влада КНР не відзначили, чи перейде армія на ОС Ubuntu Kylin або розробка систем буде проводитися паралельно. Китайські власті проводять політику створення власних стандартів у галузі комунікацій та обчислювальної техніки. Метою китайської влади є незалежність від іноземних патентів і високий рівень закритості власних специфікацій.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.