Виробники переходять на масовий випуск комп’ютерів без ОС

Компанія Microsoft отримала ще один доказ того, що її нова ОС Windows 8 вийшла такою ж недоробленою, як і Vista – виробники настільних комп’ютерів і ноутбуків почали відмовлятися від неї і випускати ПК взагалі без операційної системи. Від цього всі тільки в плюсі ​​- все, крім Microsoft. Компанії можуть підняти продажі за рахунок зниження цін на продукцію, а покупці, заощадивши енну суму грошей, отримають можливість вибору необхідної їм операційки.
В даному випадку мова йде про дуже великі виробниках, таких, як Lenovo – та офіційно заявила про збільшення кількості «безосевих» ноутбуків в 2013 році, що фактично означає невдоволення Windows 8. Microsoft більше не в силах стримувати своїх партнерів у цьому і просувати свою програмну продукцію, використовуючи не самі чесні способи. Так скільки ж заощадить користувач, купуючи ноутбук без операційки? В залежності від неї модифікації (мається на увазі саме «Вісімка») різниця складе від 30 до 70 доларів, а це досить істотно, особливо в нашій країні. Правда, доведеться затратити енну кількість часу на самостійну установку програмного забезпечення, але зате є свобода вибору – хоч Ubuntu став, хоч Windows 7, хоч взагалі Windows 98, якщо вийде «завести» її на сучасних комп’ютерах.

Справедливості заради зазначимо, що для Microsoft ще не все втрачено – Windows 8 скоро отримає оновлення Windows Blue, яке виправить всі її недоліки і недоробки і привнесе нові можливості. Повернеться і кнопка «Пуск» (поговорити б за рогом з тією людиною, хто запропонував позбутися від неї), і, можливо, нормальне меню редагування колірної схеми інтерфейсу. Windows Blue з’явиться в серпні цього року, а виробники комп’ютерів поки продовжать випуск моделей без ОС в комплекті.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.