Sony випустила «люксову» версію Xperia P

Sony випустила «люксову» версію Xperia P

Для багатьох людей мати самий функціональний смартфон – це не межа мрій, аж ніяк. Для таких людей важливіше те, скільки він коштує, адже в даному випадку телефон – це не лише засіб зв’язку, але й іміджевий аксесуар. Саме тому, випускаючи один з найперших своїх люксових смартфонів, компанія Sony вибрала в якості оригінальної моделі не флагманський смартфон, а той смартфон, який зовні більше підходить на роль люксового – Xperia P.
Золотий Sony Xperia P

«Люксова» версія смартфона Sony Xperia P отримала корпус, покритий чистим 24-каратним золотом. Саме ця деталь є єдиною відмінністю між оригінальним Xperia P і його «люксової» версією. Вартість новинки, як і подробиці її виходу в продаж не повідомляються. Але очевидно, що в звичайні роздрібні мережі цей смартфон не потрапить. Експерти вважають, що дана модель вийде дуже обмеженим тиражем і стане доступна тільки тим, хто замовив її попередньо. Разом з тим, у Sony буде шанс випробувати себе в якості виробника «люксових» смартфонів. Якщо дебют вийде вдалим, хто знає – можливо, Sony скоро стане конкурентом Vertu в боротьбі за гаманці олігархів. У всякому разі, на цьому ринку немає такої конкуренції, як серед простих Android-смартфонів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.