Motorola DROID RAZR M оновився до Android 4.1 Jelly Bean

Незважаючи на те, що компанія Motorola тепер належить Google, ніяких поблажок в передчасному отриманні оновлень виробник не отримує. Лише зараз, коли вже багато рішень від Samsung і HTC почали отримувати нові прошивки, справа дійшла і до Motorola – версію Android 4.1 Jelly Bean отримав смартфон DROID RAZR M.

Вчора від користувачів американського стільникового оператора Verizon Wireless стали надходити повідомлення про те, що для смартфона Motorola DROID RAZR M вже доступне оновлення з новою прошивкою. Операційна система Android 4.1 Jelly Bean для даної моделі отримала також додатково кілька додаткових штрихів в інтерфейс, однак вигляд первісного інтерфейсу Jelly Bean все так само пізнаваний і звичний. Крім оновленої операційної системи, смартфон Motorola DROID RAZR M отримав ряд поліпшень, серед яких покращувану швидкодію системи, нові повідомлення з більш плавним переходом меню, а також нові додатки Google Now, Android Beam і NFC. Передбачається, що слідом за США в найближчий тиждень прошивку з операційною системою Android 4.1 Jelly Bean отримають і інші регіони.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.