Acer Iconia Tab A700 отримав оновлення до Android 4.1 Jelly Bean

Полку планшетних комп’ютерів під управлінням останньої версії операційної системи від Google прибуло. Компанія Acer початку оновлення операційної системи для планшета Acer Iconia Tab A700. Тепер власники планшетников зможуть оцінити всі переваги Android 4.1 Jelly Bean.

Нову прошивку планшетні комп’ютери Acer Iconia Tab A700 отримають у вигляді OTA-оновлення, для його установки буде потрібно мінімум 332 мегабайта вільного дискового простору. Першими оновлення отримають користувачі планшетних комп’ютерів на території США і Німеччини. Коротко нагадаємо основні характеристики Acer Iconia Tab A700: це 10-дюймовий планшетний комп’ютер з дозволом дисплея 1920х1200 пікселів, чотирьохядерним процесором NVIDIA Tegra 3, одним гігабайтом оперативної пам’яті, 5-мегапіксельною камерою, слотом для карт пам’яті формату microSD, портами HDMI і microUSB.Устройство також підтримує технологію Dolby Mobile 3 +. Acer Iconia Tab A700 – це планшет для тих, хто шукає в першу чергу функціональність і лише потім замислюється про дизайн. У нього вкрай суворий зовнішній вигляд без будь-яких надмірностей, але зате характеристики викликають бурхливе захоплення.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.