Смартфон Samsung Galaxy S Blaze Q надійде в продаж під ім’ям Relay 4G

Деякий час тому в мережі з’явилася інформація про майбутнє смартфоні Samsung з QWERTY-клавіатурою у форм-факторі слайдера. Апарат тоді називали Samsung Galaxy S Blaze Q і його анонс призначили на 15 серпня, а заодно і встигли охрестити новинку близнюком Samsung Galaxy S III, але з QWERTY-клавіатурою. Ситуація дещо змінилася, девайс поки не дебютував і, по всій видимості, на арені він з’явиться під іншим ім’ям.

Ринкові оглядачі повідомляють, що анонс QWERTY-смартфона від Samsung відбудеться перед початком виставки IFA 2012 в Берліні, а називатися апарат буде Samsung Galaxy S Relay 4G. Треба сказати, що обидві назви не назвеш легко запам’ятовуються, але нічого не поробиш. Технічні специфікації Samsung Galaxy S Relay 4G, швидше за все, не змінилися. Нас чекає 4-дюймовий смартфон з дисплеєм роздільною здатністю 720p. Апарат Samsung Galaxy S Relay 4G виконаний у форм-факторі слайдера і в складеному стані дійсно нагадує Samsung Galaxy S III. При цьому апаратна начинка майбутнього комунікатора також радує: процесорний модуль з двома обчислювальними ядрами Krait з частотою 1,5 ГГц, 1 гігабайт оперативної пам’яті, накопичувач місткістю 16 гігабайт. Смартфон з’явиться в продажу під брендом SAFE, що говорить про його орієнтації не тільки на звичайних, але і на корпоративних користувачів (захист даних і електронного листування). Перші партії Samsung Galaxy S Relay 4G будуть продаватися з операційною системою Android 4.0 ICS, пізніше вийде оновлення прошивки до версії Jelly Bean.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.