Nokia випустить спадкоємця Nokia N8 з оптичним зумом

Nokia N8 з оптичним зумом

Як повідомив ресурс UnwiredView з посиланням на якісь обізнані джерела, що заслуговують довіри, компанія Nokia готує до випуску спадкоємця свого смартфона Nokia N8. Новий камерафон-флагман отримає сенсор камери більшого розміру, ніж у попередника, правда, точних даних про його вирішенні немає. Головною особливістю нового камерафона є наявність оптичного зуму, нагадаємо, моделей телефонів або смартфонів з оптичним зумом зараз представлено вкрай мало.

Nokia випустить спадкоємця Nokia N8 з оптичним зумом

Не виключено, що мова йде про моделі, відомої як Nokia N8-01 (Nokia 801) – її зображення вже з’являлися в мережі. Джерело повідомило, що новинка може бути представлена ​​на Mobile World Congress в лютому наступного року і вийде в продаж приблизно в другому кварталі 2012 року.

Також повідомляється про деякі характеристики пристрою, хоча поки інформація попередня. Апарат отримає 3,5-дюймовий сенсорний дисплей Clear Black з роздільною здатністю 480х800 пікселів і міцним склом Gorilla Glass, процесор з тактовою частотою 1 ГГц і 512 МБ пам’яті RAM. І, нарешті, пристрій буде працювати на операційній системі Symbian (мабуть, версії Belle), а не новою для фінської компанії Windows Phone.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.