HTC Edge: смартфон на NVIDIA Tegra 3

У мережу потрапило зображення і деякі відомості про новий смартфон HTC Edge. Це потужний пристрій намічено на наступний рік, точніше, його перший або початок другого кварталу. Модель цікава тим, що побудована на чотирьохядерному 1,5-ГГц процесорі NVIDIA AP30 Tegra 3, мабуть, одна з перших в індустрії. З точки зору форм-фактора, це моноблок з 4,7-дюймовим сенсорним дисплеєм 1280х720 пікселів і без апаратної клавіатури, його товщина складає близько 10 мм.

Також відомо, що це Android-смартфон з новою версією інтерфейсу HTC Sense під номером 4.0. Не ясно, чи вийде HTC Edge відразу з ОС Android Ice Cream Sandwich або ж отримає нову платформу як оновлення. У числі інших характеристик пристрою – HSDPA (21 Мбіт / с), 8-Мп камера, 32 ГБ вбудованої пам’яті, 1 ГБ RAM, підтримка Bluetooth 4.0 і технології Beats Audio. Повинні бути реалізовані і сервіси HTC: Play (каталог ігор), HTC Read (електронні книги), HTC Listen (каталог музики) і HTC Watch (перегляд відео).


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.