Представлений яскравий смартфон Nokia 603 з Symbian Belle і NFC

Nokia 603

Компанія Nokia провела презентацію в Туреччині, на якій вона представила новий смартфон Nokia 603. Ми вже писали про нього: не так давно в мережу потрапили зображення пристрою, очевидно, взяті з офіційних матеріалів. Апарат працює під управлінням операційної системи Symbian Belle і являє собою моноблок з 3,5-дюймовим сенсорним дисплеєм ClearBlack і без апаратної клавіатури.

Модель за своїми характеристиками належить до середнього рівня і має цілком доступною ціною, однак у неї є підтримка NFC. Завдяки цьому, між смартфоном і іншими сумісними NFC пристроями можна обмінюватися картинками, відео, контактами і так далі, просто приклавши їх один до одного. За словами Nokia, всі її майбутні Symbian смартфони отримають підтримку NFC. Nokia 603 почне продаватися в четвертому кварталі поточного року за ціною 200 євро без знижок і податків. Пристрій буде доступний в чорному і білому кольорах зі змінними задніми панелями яскравих кольорів: крім чорного і білого доступні пурпурний, синій, жовтий і зелений.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.