Motorola готує смартфон Droid RAZR?

Ресурс Pocketnow повідомив, що компанія Motorola Mobility, по всій видимості, вирішила об’єднати дві своїх відомих бренда і випустити смартфон Motorola Droid RAZR. Про це було зроблено висновок, виходячи з файлу EXIF ​​фотографії, що потрапила в мережу. По всій видимості, це тестове фото і воно, саме по собі, малоцікаво і не дає ніякої інформації про пристрій, яким воно було зроблено, крім, власне, назви. Зазвичай пристрої культової серії RAZR відрізнялися невеликою товщиною, рекордної для свого часу, тому, не виключено, що новинка теж буде тонкою.

Цілком можливо, що Motorola Droid RAZR вже відомий як Motorola Slimline, цей пристрій згадувалося в річному роадмапі компанії поряд з такими моделями, як Motorola Zaha, Tracy XL, Xoom 2, Targa і Pearl. Втім, і цей факт дає лише трохи додаткових подробиць: судячи по картинці в документі, Motorola Slimline – це тонкий беськлавіатурний моноблок з великим сенсорним дисплеєм. Як видно, він працює під управлінням операційної системи Android. Принаймні, Motorola Droid RAZR, незалежно від того, чи є він Motorola Slimline чи ні, якщо відноситься до лінійки Droid, точно побудований на базі цієї програмної платформи. Про характеристики пристрою поки нічого не відомо. Будемо чекати подальшого розвитку подій.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.