Nokia припинить випуск Symbian смартфонів у США

Ресурс All Things Digital узяв інтерв’ю у президента американського підрозділу компанії Nokia Кріса Вебера (Chris Weber). За його словами, в Північній Америці (США і Канада) Nokia не планує більше випускати мобільні пристрої на основі операційної системи Symbian, після дебюту своїх Windows Phone пристроїв. Також в цьому регіоні перестануть виходити і прості телефони компанії на базі платформи Series 40. Більше того, американці навряд чи дочекаються і появи MeeGo смартфона Nokia N9 – він орієнтований на європейський ринок.

За словами Вебера, фінська компанія має намір сфокусуватися в США і Канаді на своїх нових смартфонах під управлінням Windows Phone Mango. Є ймовірність, що перші з них вийдуть до кінця року, а основний потік – у наступному році. За словами Вебера, «реальність така, що якщо ми не досягнемо успіху з Windows Phone, то взагалі не важливо, що ще ми будемо робити». Мабуть, мова йде про те, що підтримка нової платформи – останній шанс для стрімко втрачає ринок Nokia. Проте, багато експертів дуже сумніваються в тому, що Windows Phone в підсумку виявиться вдалим вибором.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.