Apple встигла побувати найбільшою компанією в світі

Під час вчорашніх торгів на Нью-Йоркській біржі компанії Apple на деякий час вдалося обійти за обсягом капіталізації американського енергетичного гіганта Exxon Mobil і стати найбільшою компанією в світі. Тим не менш, перед закриттям біржі Apple знову перемістилася на друге місце, яке вона займала раніше.

На думку аналітиків, вчорашня подія сигналізує, що старої ринкової системи прийшов кінець. Спостерігачі вважають, що можна говорити про перемогу нової економіки, заснованої на комп’ютерних технологіях, над традиційним бізнесом, представниками якого є енергетичні компанії та банки.

У минулий вівторок сукупна вартість акцій Apple зросла до 341,5 мільярда доларів, залишивши позаду Exxon з його 341,4 мільярда доларів. При цьому річна виручка енергетичного гіганта в чотири рази перевершує аналогічний показник Apple. Однак на момент закриття торгів капіталізація Exxon склала 348,3 мільярда доларів проти 346,7 мільярда в Apple.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.