Fly E195 – ще один мультимедійний сенсорний телефон з підтримкою двох SIM карт

Fly E195

Компанія Fly оголосила про поповнення свого портфоліо мобільних телефонів нової стильної сенсорної моделлю – Fly E195, що підтримує роботу з двома сім-картами. Новинка з’явиться у продажу в середині серпня за рекомендованою ціною 4390 рублів.

Даний телефон оснащується 3,5-дюймовим сенсорним дисплеєм, браузером OperaMini, E-mail клієнтом, підтримкою JAVA додатків, технологіями WAP, GPRS, Bluetooth 2.0, EDGE і Wi-Fi.

Мультимедійні можливості Fly E195 включають в себе фотокамеру роздільною здатністю 3,2 МП з можливістю відеозапису і функцією WEB камери, мультимедійного плеєра з 3,5 мм роз’ємом, слота для microSD карт пам’яті (об’ємом до 16 Гб), FM радіо, а також IM-клієнта uTalk, що підтримує такі популярні сервіси як: Facebook, Вконтакте, Однокласники, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / Mobile Me, Gagu-gagu.

Крім того, Fly E195 оснащений широким набором стандартних функцій: можливість читання електронних книг, диктофон, календар, будильник, завдання, замітки, світовий час, калькулятор, конвертер валют, телефонна книга з пам’яттю на 1000 номерів і додатковою пам’яттю двох сім-карт, а також можливість присвоєння мелодій абонентам, функція автодозвону, відправка SMS, MMS, EMS повідомлень, ігри.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.