Бюджетний Android-смартфон Motorola XT531

Компанія Motorola представила компактний бюджетний Android смартфон. Модель називається Motorola XT531 і вийде на європейському ринку як Fire XT, а на ринку Південної Америки як Spice XT, при цьому крім підтримуваних стандартів мережі відмінностей між апаратами не буде. Крім того раніше вже стало відомо про те, що в Китаї цей смартфон з’явиться протягом серпня під ім’ям Domino +. Пристрій володіє 3,5-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 480х320 пікселів. Поверх стандартної ОС Android версії 2.3 компанія буде пропонувати скористатися і фірмовим інтерфейсом Switch, що дозволяє перемикатися між різними режимами роботи.

В апараті використовується процесор з тактовою частотою 800 МГц, що типово для бюджетних пропозицій. Що для них не зовсім типово – це наявність фронтальної VGA-камери для відеозв’язку, разом з основним 5-МП модулем зі спалахом. Motorola XT531 володіє повним набором стандартних засобів для бездротового зв’язку, включаючи Wi-Fi 802.11n, Bluetooth і GPS-модуль з електронним компасом. Також є FM-радіо, 512 МБ вбудованої, оперативної пам’яті і слот для карт пам’яті стандарту microSD. Крім того восени на деяких ринках Азії з’явиться версія смартфона Motorola XT531 з підтримкою двох SIM карт. Точні терміни виходу і вартість апарата поки не називаються.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.