Samsung вже тестує Android 2.3.4 для Galaxy S

Компанія Samsung Electronics має намір випустити оновлення для свого торішнього флагмана Samsung Galaxy S (GT-I9000) в цьому кварталі. Ресурс SamFirmware повідомив, що зараз тестування прошивки Android 2.3.4 вже ведеться, але точно не ясно, коли воно буде випущено. У новій версії будуть такі нововведення як підтримка Google Voice і відеочату, нова версія GoogleTalk, підтримка відеотелефонії по стільникових мережах третього покоління й ряд дрібних поліпшень і виправлень.

Нагадаємо, смартфон Samsung Galaxy S був випущений в минулому році. На той момент він був досить продуктивним і позиціонувався як флагман. Апарат спочатку працював на основі Android 2.1, потім він отримав версію Android 2.2, а потім і 2.3.3 для деяких регіонів. І ось тепер, нарешті, на підході ще більш нова версія прошивки – Android 2.3.4. Нагадаємо, серед основних характеристик Samsung Galaxy S – 4-дюймовий сенсорний дисплей Super AMOLED, 1 Ггц процесор, 8 або 16 ГБ вбудованої пам’яті, 5 Мп камера і так далі.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.