Vertu анонсувала модель Constellation Quest Carbon Fibre

Vertu анонсувала модель Constellation Quest Carbon Fibre

Компанія Vertu продовжує радувати шанувальників ексклюзивних пристроїв, дозволити собі які можуть одиниці. Нова модель називається Constellation Quest Carbon Fibre і продається за ціною 7,7 тис. євро за версію в корпусі з нержавіючої сталі і 12 тис. євро за варіант у золотому корпусі.
Constellation Quest Carbon Fibre прикрашений вставками з карбону спереду і ззаду, що відрізняє новинку від звичайного Constellation Quest. Апаратні можливості залишилися колишніми, серед яких 2,46 «дисплей VGA, захищений сапфіровим склом, QWERTY-клавіатура, 5-М камера зі спалахом, 3G, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, електронний компас, 8 Гбайт внутрішньої пам’яті, microSD і FM -радіо.
Vertu належить компанії Nokia, тому не дивно, що всі дорогі телефони засновані на фінських платформах. У випадку з Constellation Quest – це Symbian S60 3rd Edition. ПЗ в цілому стандартне, з інтеграцією з Facebook і Twitter, а також фірмовими рінгтонами та оформленням.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.