LG A130: практична елегантність

lg

Компанія LG Electronics (LG), світовий лідер і розробник інноваційних технологій в галузі мобільного зв’язку, представляє на російському ринку стильний розкладний телефон LG A130 з набором легко керованих мультимедійних функцій. Ця витончена модель з великими кнопками і LCD-дисплеєм орієнтована на користувачів, яким важливий зовнішній вигляд телефону, а також зручність управління.

Зовнішня частина корпусу LG A130 виконана в чорному кольорі, а внутрішня – в сріблястому. Подібне поєднання універсально і підійде до будь-якого образу і допоможе підкреслити стиль власника телефону. Володіючи компактними розмірами (92.5x 47.5 x 16.85 мм) і легким вагою, телефон зручно лягає в руку і не займе багато місця в кишені або сумочці. Зовнішній дисплей включається при вхідних повідомленнях або дзвінках, що надає додаткову зручність. Завдяки внутрішньому 2-дюймовому РК-дисплею пункти меню чітко відображаються, а кольори передаються яскраво, насичено. Корпус телефону виконаний з якісних матеріалів.

LG A130 оснащений необхідними в повсякденному комунікації функціями. Крім того, є низка приємних доповнень. Наприклад, прослуховувати новини і хіти можна за допомогою FM-радіо, а завдяки підтримці Micro SD на 2 Гб в LG A130 можна завантажити чималу музичну колекцію MP3-файлів, які програються телефоном. Створити свій унікальний дзвінок допоможе редактор рингтонів. VGA-камера дозволяє відобразити фото і відео. Довгу роботу телефону забезпечить батарея 900 мАг. Варто відзначити зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також реалізацію клавіш, що дозволяє легко керувати телефоном. Наприклад, клавіша швидкого доступу дає можливість відкрити такі важливі функції, як органайзер, режим, контакти, написання повідомлень.

Телефон LG A130 задовольняє основним вимогам користувачів у комунікації та мультимедіа, а також, маючи привабливий дизайн, є стильним аксесуаром.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.