Samsung Wave II – новий смартфон на платформі bada

Samsung Wave II

Компанія Samsung Electronics, провідний світовий виробник мобільних телефонів, володар безлічі нагород в галузі інновацій, оголошує про випуск нового смартфона Samsung Wave II (модель GT-S8530), побудованого на останній версії фірмової відкритої платформи bada 1.2.

Samsung Wave II оснащений широкоформатним 3,7 «TFT-LCD екраном. Новинка підтримує безліч форматів відео, тому користувачі зможуть завантажувати фільми на телефон без попереднього декодування. Можливість запису в HD-якості гарантує, що всі збережене відео буде відрізнятися чіткої і якісною картинкою.

Новий смартфон Samsung Wave II оснащується вбудованою платформою Social Hub, яка дозволяє користувачам постійно бути на зв’язку, переглядаючи події та повідомлення з телефонної книги, соціальних мереж, інтернет-месенджерів та електронної пошти з однією спільною сторінки. Wave II можна налаштувати в залежності від власних уподобань, завантаживши програми та ігри з фірмового сервісу Samsung Apps. Функція Trace від розробника t9 пропонує більше швидкий і простий спосіб набору тексту, в порівнянні зі стандартним вводом. Досить безперервно провести пальцем по віртуальній клавіатурі, і інтелектуальний текстовий процесор автоматично запропонує користувачам можливе слово.

Новий смартфон Samsung Wave II буде доступний на російському ринку в листопаді 2010 року за орієнтовною роздрібною ціною 19 990 рублів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.