LG OPTIMUS. Додай яскравості вражень!

Компанія LG Electronics (LG), світовий лідер і розробник інноваційних технологій в галузі мобільного зв’язку, представляє на російському ринку оновлення операційної системи Android для повністю сенсорного смартфону LG Optimus (GT540) до версії Android 2.1 (Eclair). Android 2.1 відрізняє наявність безлічі нових корисних додатків.

Варто відзначити, що версія Android 2.1 (Eclair) має низку переваг, серед яких оптимізована швидкість роботи, оновлений користувальницький інтерфейс, новий призначений для користувача інтерфейс веб-браузера та підтримка HTML5, поліпшені карти Google версії 3.1.2, покращена віртуальна клавіатура, анімовані шпалери. Всі ці нововведення дозволяють користувачеві ще більше залучатися у світ комунікації та розваг.

Функціональний смартфон LG Optimus тепер стане для свого хазяїна ще більш корисним помічником. Особливістю нової версії Android 2.1 стали вдосконалені програми для спілкування, отримання інформації та розваг. Так, додаток «Вконтакте» отримало можливість завантажувати фото на сайт прямо з камери та галереї фото. Також додаток для цієї соціальної мережі має функцію розширеного пошуку друзів за критеріями: ім’я, університет, рік закінчення. Тенденцією останнього часу стала синхронізація контактів. Тому оновлене додаток дозволяє додати контактну інформацію друзів з «Вконтакте» у телефонну книгу. Розширився і функціонал розділу «Новини». Крім того, завдяки geo taggingможно позначити координати місця, де була зроблена фотографія.

Любителі розваг по достоїнству оцінять покращене додаток «Афіша». Наприклад, в темі «Кіно» можлива сортування списку фільмів за популярністю / оцінки / алфавітом і кінотеатрів по відстані / оцінки / алфавітом. Сторінка фільму містить докладну інформацію, кадри, рецензії та повний розклад. Коли користувач визначиться з кінотеатром, він зможе побачити детальну інформацію, карту, фотографії і рецензії.

У LG Optimus c версією ОС Android 2.1 також доступні програми Агент Мейл ру, Мій світ, РБК (з можливістю закачати всі новини і читати їх офлайн) та віджети «Однокласники», «Спорт-Експрес». А завдяки програмі FBreader можна зберігати й читати на LG Optimus електронні книги.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.