Стартували російський продаж смартфона Acer beTouch E110

Acer beTouch E110

Acer beTouch E110

У мережі магазинів «Евросеть» стартували ексклюзивні продажі смартфона Acer beTouch E110. Це новий смартфон під управлінням операційної системи Android, виконаний у форм-факторі безклавіатурного моноблока. Acer beTouch E110 оснащений 2,8-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю QVGA, зручним п’ятипозиційний джойстик, призначеним для користувача інтерфейсом Acer з початковим екраном з 5 робочих столів та можливістю індивідуальної настройки.

Acer beTouch E110 ексклюзивно продається в мережі магазинів «Евросеть» за ціною 7990 рублів. У комплекті зі смартфоном додається диск з ліцензійною навігаційної програмою «Навітел Регіон +» з докладною картою будь-якого регіону Росії на вибір і підтримкою безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі» по всій країні. Крім того, включені 300 Мбайт GPRS трафіку від «Білайн», які можуть бути використані протягом 3-х місяців (по 100 Мбайт на місяць).

Acer beTouch E110 виконаний у стриманому дизайні, його матовий чорний корпус зі сріблястою окантовкою заокруглені по кутах. Смартфон оснащений вбудованим модулем GPS навігації з функцією A-GPS, модулем 3G для швидкого Інтернет-з’єднання, 3,5 мм роз’ємом для навушників, FM радіо, 3,2 мегапіксельною камерою. Операційна система Android 1.5, під керуванням якої працює Acer beTouch E110, дозволяє легко встановлювати на нього, і програми, написані для Android.

Смартфон поставляється з низкою попередньо встановлених додатків – це Nemo player для відтворення мультимедійних файлів, Acer Spinlets – програма, що дозволяє отримувати доступ до мультимедійного контенту в потоковому режимі, а також обмінюватися їм, Acer UrFooz для створення віртуального двійника, якого можна додати до облікового запису користувача і закладок, а потім опублікувати в соціальних мережах, і Twidroid – популярний функціональний клієнт для сервісу мікроблогів Twitter.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.