Новинка від LG Electronics – LG Town GT350

LG Town GT350

LG Town GT350

Південнокорейська компанія LG Electronics оголосила про початок постачань своєї нової моделі мобільного телефону LG Town GT350, обладнаного висувною QWERTY клавіатурою і призначеного, зі слів виробника, для активного обміну повідомленнями в соціальних мережах.

Даний телефон є першою моделлю в новій серії Town, в яку будуть входити мобільні телефони, де головний акцент зроблено на соціальну складову. Сенс назви серії, переклад якого з англійської звучить як «Місто», полягає в тому, що бажані соціальні спільноти, їх групи і коло друзів користувача об’єднуються в телефоні в так звані «Міста», надаючи йому прямий і зручний доступ до соціальних мереж.

Серед відмінних особливостей новинки є наявність вже вищезгаданої висувною QWERTY клавіатури, а також 3-х дюймового широкоформатного сенсорного екрана з роздільною здатністю QVGA, 2 МП камери, прямого доступу до таких мереж як Facebook, Twitter і Orkut, а для прискорення завантаження сторінок власники LG Town GT350 можуть скористатися Wi-Fi мережами.

Продажі LG Town GT350 стартують з Європейського ринку, де апарат з’явиться спершу з Великобританії, Німеччини та Італії в цьому місяці, а далі – уже і в інших країнах та регіонах.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.