Нокіа 8800

нокіа 8800

нокіа 8800

Nokia – лідер не тільки у виробництві смартфонів. Nokia ще дуже вдало діє на ринку дорогих іміджевих телефонів, роблячи дійсно впізнанні і дуже незвичайні красиві речі.

Огляд Нокіа 8800

Нова респектабельна металева Nokia 8800 прийшла на зміну культової титанової моделі Nokia 8910i.

Телефон відразу вражає – в чудово зробленій коробці з чорного щільного картону і закритою металевою скобою знаходяться сам телефон, замшевий мішечок до нього, запасна батарея, абсолютно убивчий стильний кредл для зарядки, мережний адаптер, програмне забезпечення, інструкції і навушник.

Зовнішній вигляд телефону говорить про приналежність Нокіа 8800 до вищої цінової категорії. Подивившись на апарат, ви не побачите пластмаси – тільки сріблястий метал і блиск стійкого до подряпин скла. Якщо натиснути на металевий виступ під екраном, верхня частина телефону плавно заскользіт вгору, оголюючи клавіші, а зі зворотного боку екрану – вічко SVGA-камери. Зв’язок з іншими пристроями повністю перекладена на плечі Bluetooth, що набагато швидше і зручніше. З цих же міркувань, скористатися ІЧ-портом або кабелем для передачі даних з Nokia 8800 на ПК не вдасться – телефон не підтримує відповідного підключення.

Кольоровий TFT-екран телефону має розмір 208х208 пікселів, а кількість відображуваних відтінків кольору збільшено до 262 тисяч, що надає велику барвистість тривимірному меню. Дисплей Нокіа 8800 став ще більш стійким до сонячного світла: апаратом можна без проблем користуватися в ясну погоду і не шукати потрібний кут нахилу трубки, з тим щоб розгледіти на екрані хоч щось. Це не може не радувати, адже для бізнесмена набагато важливіше гарне відображення інформації, ніж інші параметри екрана.

Телефон функціонально насичений. Об’ємна записна книжка на 1000 записів, дозволяє заносити кілька номерів на одне ім’я, вибрати основний номер абонента, дабавіть замітку, адреса, електронну пошту, а також підтримує голосовий набір. Організатор оснащений списком справ, в якому окрім іншого, можна встановити нагадування про день народження.

Робота з повідомленнями можлива у всіх форматах: SMS, MMS, E-mail. Для останнього в телефоні є поштовий клієнт.

Бродити по просторах Інтернет дозволить GPRS class 8, а також вбудований XHTML-броузер. З ним ви можете не обмежуватися тільки лише WAP-сайтами, але й загрожують традиційні інтернет-сторінки.

У Нокіа 8800 реалізовані FM-радіо на 20 радіостанцій, МР-3-плеєр, медіапрогравач з функцією відтворення відео та диктофон на 60 хвилин запису. Користувачеві доступно 43 МБ пам’яті, що дозволяє досить широко використовувати функції плеєра.

Мультимедіа в Нокіа 8800

SVGA-камера Nokia 8800 видає знімки з роздільною здатністю 800х600 пікселів – нетиповий розмір кадру для вбудованої камери. Таке незвичайне дозвіл пояснюється досить просто – в телефоні встановлена 0,5-мегапіксельна матриця. Крім знімків нерухоме зображення, камера може записувати відеоролики у форматі 3GP зі звуком. Для активації камери не передбачена окрема кнопка. За замовчуванням зйомка включається натисненням навігаційної кнопки «вгору» або з меню. Як варіант, цю функцію можна «повісити» на будь-яку іншу сторону навігаційної кнопки або на праву софт-клавішу.
Загальні характеристики Nokia 8800:

* Дата випуску: 2005 р.
* Стандарт: GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
* Розміри: 107x45x15, вага 134 р.
* Акумулятор: Li-Ion, ємність – 600 mAh
* Конструкція корпусу: Слайдер
* Пило-волого-ударостійкість: (спеціальне покриття екрана з захистом від подряпин)
* Матеріал корпусу: Метал (нержавіюча сталь)
* Вбудована антена
* Технологія екрану: TFT (3D графіка)
* Тип екрану: Кольоровий (262 тис. кольорів)
* Розмір екрану: 208 x 208
* Робота з звуком Nokia 8800
* Тип дзвінка: Поліфонічний (64)
* Завантажувані мелодії
* Вібра
* Голосовий набір
* Голосове управління
* Гучний зв’язок
* Диктофон
* Радіо
* MP3-Плеєр
* Профілі, що налаштовуються
* Телефонна книга: номери в пам’яті телефону, розширена телефонна книга, підтримка груп абонентів
* Обсяг енергонезалежній пам’яті: 64 Mb (NAND-типу)
* Повідомлення: MMS, EMS
* Предиктивне введення: T9
* WAP: v 2.0
* E-mail клієнт
* HTML-браузер
* EDGE
* GPRS: Class 8 (4down + 1up, 5max)
* Bluetooth
* Вбудована камера – дозвіл: 800×600 (SVGA), підтримка Відео: (QCIF), каскадна зйомка
* Додатково: нагадування, підтримка логотипів / обою, календар, ігри, Java додатки: (MIDP 2.0)

«Витонченість і вишуканість – такі вимоги висуває сучасний висококласний дизайн, орієнтований на споживачів, високо цінують якість та увагу до деталей, – пояснює Франк Нуво (Frank Nuovo), головний дизайнер Nokia. – Ми впевнені, що Нокіа 8800 займе гідне місце в цій категорії продуктів. Це вишукане пристрій мобільного зв’язку, безсумнівно, заслужить схвалення і захоплення всіх цінителів прекрасного смаку ».


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.