Нокіа 6233

нокіа 6233

Нокіа 6233

В оглядах традиційно приділяється багато уваги смартфонам Нокіа серій N і E. Це, загалом, не дивно, оскільки за багатством можливостей ці апарати – одні з лідерів ринку.

Однак у фінській компанії не забувають і про звичайних телефонах, які не використовують Symbian OS. Герой цього огляду, Нокіа 6233, якраз з їх числа. Вже за індексом моделі зрозуміло, що цей апарат – подальший розвиток популярної моделі Нокіа 6230, орієнтованої, у першу чергу, на ділових людей. На цю ж аудиторію розрахована і новинка, хоча в її дизайні був наведений деякий глянець. Це особливо помітно у модифікації в чорному корпусі, яка напевно припаде до душі модникам. Цінителям ж суворого стилю, мабуть, більше підійде сріблястий варіант. У цілому ж дизайн корпусу дуже вдалий. У корпусу є єдиний недолік – сталевий молдинг і глянсова пластмаса клавіатури швидко брудняться. Досить маркою опинилася і задня кришка, зроблена з приємного на дотик матового пластику.

нокіа 6233

Нокіа 6233

Управління телефоном практично не викликає нарікань. Спочатку насторожує мала товщина навігаційної клавіші, яка виглядає, швидше, як декоративний ободок великої кнопки посередині. Але на практиці користуватися навігатором цілком зручно, як і всієї клавіатурою. Цілком зручні і розташовані з боків телефону клавіші регулювання гучності і фотографування.

Основные технические характеристики Нокиа 6233:

* Стандарт связи: GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900, WCDMA 2100 (UMTS)
* Дисплей: жидкокристаллический с матрицей на тонкопленочных транзисторах, разрешение 320 x 240 точек, 262144 цветовых оттенка
* Камера: 2 мегапикселя, восьмикратный цифровой зум, съёмка видео
* Платформа: Nokia Series 40
* Память: 6 Мб + карта MicroSD на 64 Мб в комплекте
* Габаритные размеры: 108 x 46 x 18 мм
* Масса: 110 г

Экран Нокиа 6233 заслуживает только отличной оценки, что, впрочем, характерно для большинства новинок финской компании. Дозвіл 320 x 240 точок забезпечує високу чіткість тексту і графіки, а висока яскравість дозволяє нормально читати інформацію навіть на сонці. У режимі очікування дисплей може працювати в декількох режимах енергозбереження: він або відключається повністю, або вимикає підсвічування і демонструє годинник.

Вид дисплея в Нокіа 6233 можна настроювати по-різному. У самому простому варіанті на ньому відображаються тільки годинник, дата і індикатор мережі. Екран при цьому здається практично порожнім, оскільки букви і цифри займають тільки невелику область нагорі екрану. Заповнити ж дисплей можна двома способами. По-перше, можна включити позначення команд, що викликаються натисненням в сторони навігаційної клавіші, а, по-друге, задіяти так званий «активний режим очікування «.

У плані функціональності Нокіа 6233 володіє всіма рисами сучасного мобільного телефону. Для початку зупинимося на роботі з інтернетом. Вбудований браузер справляється як з WAP-ресурсами, так і зі звичайними сайтами, хоча в останньому випадку бажано заходити на сторінки, оптимізовані для портативних пристроїв. Це дозволить заощадити трафік і позбутися від необхідності горизонтального прокручування. Підтримки Wi-Fi в телефоні немає, і більшості користувачам доведеться задовольнятися GPRS. Адже хоча апарат підтримує мережі UMTS з високою швидкістю передачі даних, в Росії такі мережі поки що не працюють, та й в інших країнах вони велика рідкість. На відміну від останніх моделей смартфонів фінської компанії, в Нокіа 6233 не виявилося вбудованих профілів інтернету для російських операторів, так що настроювати підключення потрібно вручну або, замовивши налаштування по SMS. Втім, це може бути особливістю апарату, що потрапив на тестування. Вбудований в апарат поштовий клієнт написаний на Java і підтримує протоколи POP3, IMAP4 і SMTP. У меню можна вибирати популярні зарубіжні безкоштовні поштові служби (GMail, Hotmail, Yahoo Mail і інші), але російські поштові системи в списку, на жаль, відсутні. Це явна недоробка, так як в смартфонах Nokia серій N і E можна запросто налаштовувати ящики Mail. ru, «Яндекс.Пошти » і т.д.

Мультимедійні можливості телефону перебувають на цілком сучасному рівні. Є MP3-плеєр, диктофон, можливість перегляду і зйомки відео. Втім, на роль повноцінного плеєра апарат не годиться через неможливість підключити звичайні навушники (слухати музику доведеться через стереогарнітуру), а також з-за обмеженого обсягу пам’яті, хоча при бажанні прикладену карту microSD на 64 Мб можна замінити на більш містку. Можна додати, що апарат оснащений двома динаміками для відтворення мелодій дзвінка, але про прослуховування музики через них говорити серйозно, звичайно, не доводиться. Нарешті, варто відзначити непогану систему голосових команд, хоча в повсякденній практиці використовують їх далеко не всі.

Набір вбудованих додатків Нокіа 6233 стандартний: годинник з будильником, калькулятор, мультимедійна галерея, щоденник і т.д. Всі програми зручні у використанні, працюють швидко і без помилок, а калькулятор, крім арифметичних операцій, вміє обчислювати і тригонометричні функції.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.