Samsung випустить Symbian-смартфон до кінця року

Раніше в Інтернеті з'явилися чутки про те, що, вже починаючи з поточного року, компанія Samsung припинить розробку і випуск смартфонів, що працюють під управлінням операційної системи Symbian. Однак, як повідомляє ресурс Tweakers.net, дана інформація може бути невірною. Посилаючись на одного з працівників компанії, редакція сайту повідомляє, що до кінця 2010 року буде представлений Symbian-смартфон з логотипом Samsung на ньому.
Останньою моделлю корейської корпорації з даною операційною системою є Samsung Omnia HD i8910, яка була випущена ще на початку літа минулого року. З того часу не надходило відомостей ні про нові моделі з Symbian, ні про їх розробці. Хоча компанія офіційно не повідомляла про припинення співпраці з Symbian Foundation, по мережі інтенсивно ходять чутки про те, що більш смартфонів з цієї ОС проводиться під брендом Samsung не буде. Слова віце-президента компанії про відмову від Symbian були офіційно спростовані. Про можливу розробку в 2010 році такого смартфона раніше не було відомо і зараз є тільки відомості неназваного джерела, який не повідомив нічого крім самого факту ведуться робіт і плани випуску де-то в кінці року. Що це буде за модель і для якого ринку – невідомо.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.