Apple представила мобільну платформу iPhone OS 4

У ході спеціальних заходів в Купертіно корпорація Apple анонсувала нову версію операційної системи iPhone OS 4.

Среди основных нововведений в iPhone OS 4 присутствует давно ожидаемая многозадачность для сторонних приложений (переключение между программами производится с помощью двойного нажатия на кнопку Home), локальные уведомления, функция сортировки приложений на стартовом экране по папкам (хранить можно до 2160 программ), приложение для чтения и покупки книг iBooks, поддержка рекламной платформы iAd и беспроводных клавиатур (соединене по интерфейсу Bluetooth).

Обновленіюе піддалося додаток Mail: з'явилася єдина папка "Вхідні " для листів з різних акаунтів і організація повідомлень у формі бесіди.

Регулювати фокус при зйомці відеороликів можна дотиками до сенсорного екрану. Також підтримується 5-кратний цифровий зум.

Фінальні версії оновленої прошивки будуть доступні у вигляді оновлення для iPhone і iPod touch влітку і для iPad – восени. Підтримку всіх нових можливостей iPhone OS 4 отримають лише iPhone 3GS і iPod touch третього покоління, iPhone 3G і iPod touch другого покоління зможуть підтримувати лише частину функцій.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.