Apple готує анонс мобільного рекламної платформи iAd 7 квітня

Як повідомив ресурс MediaPost, компанія Apple зробить черговий великий анонс 7 квітня. Імовірно, нова розробка буде називатися iAd. Але це не пристрій, а мобільна рекламна платформа. Повідомляється, що робота над iAd велася компанією Quattro Wireless, яка спеціалізується на мобільній рекламі. Apple придбала її в січні цього року за 275 мільйонів доларів. Як повідомляє MediaPost з посиланням на обізнане джерело, глава компанії Apple Стів Джобс вважає платформу iAd "революційної " і називає її "наша нова велика розробка ".

Цілком імовірно, що мобільний рекламна платформа iAd буде використовуватися на комунікатори iPhone нового покоління. Якщо чутки вірні, то подробиці про неї стануть відомі через півтора тижні. Варто відзначити, що Apple, мабуть, планує "перетягнути" на себе частину ринку мобільної реклами і позмагатися з Google ще й на цьому поприщі. Google, у свою чергу, просуває систему мобільної реклами AdMob.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.