Opera Mini дозволяє операторам заробляти $ 1,25 млрд на рік

У десяти найбільших за кількістю користувачів Opera Mini країнах браузер дозволяє стільниковим операторам заробляти близько 1,25 млрд доларів на рік. Такий висновок міститься у Звіті про використання мобільного Інтернету, підготовленому компанією Opera за підсумками лютого 2010 року.

Цей щомісячний Звіт містить інформацію про тенденції мобільного Інтернету в світі і в окремих регіонах.

Загальні дані цього звіту виглядають таким чином:

У лютому 2010 року число користувачів Opera Mini перевищила 50,5 млн чоловік – це на 1,7% більше, ніж у січні 2010 року і на 145% – ніж у лютому 2009 года.Пользователі Opera Mini минулого місяця переглянули понад 22 млрд веб -сторінок. У порівнянні з січнем їх кількість зменшилася на 5,6%, багато в чому через те, що в лютому лише 28 днів. Однак, порівняно з лютим 2009 року кількість переглянутих сторінок збільшилася на 200%. Минулого місяця користувачі Opera Mini згенерували 330 млн Мб даних для операторів по всьому світу. Цей показник виявився на 1,9% менше, ніж у січні 2010 року, також через меншого, ніж звичайно, кількості днів у місяці. Opera Mini дозволяє стискати дані до 90%. Таким чином, загальний обсяг інформації, обробленої браузером, становить 3 петабайта. За рік обсяг трафіку виріс на 164%. Топ-10 країн за кількістю користувачів Opera Mini входять: Росія, Індонезія, Індія, Китай, Україна, ПАР, Нігерія, США, В'єтнам і Великобританія. Нігерія продовжує стрімкий зліт в Топ-10. Крім того, в лютому Китай обігнав Україну і зайняв 4-у позицію.

Доходи для операторів мобільного зв'язку:

У лютому 2010 року користувачі Opera Mini (з країн першої десятки за кількістю унікальних користувачів браузера) витратили приблизно 103,8 млн доларів на мобільний Інтернет. Це дозволяє підрахувати, що за рік вони витрачають близько 1,25 млрд доларів. Якщо припустити, що середня вартість 1 МБ даних у світі дорівнює 1 долару, то Opera Mini дозволяє операторам по всьому світу заробити близько 4 млрд доларів на год.Средній користувач Opera Mini (з країн першої десятки за кількістю унікальних користувачів браузера) витрачає близько 4 доларів на місяць на мобільний Інтернет за даними за лютий 2010 року. У рік цей показник складає в середньому 48 доларів. Найбільше витрачають користувачі із США (146,4 доларів на користувача на рік) і у Великобританії (102 долара на користувача на рік). Найменші витрати характерні для користувачів з Індії та ПАР – там витрачають 8,76 і 11,52 доларів на рік відповідно.

У лютому 2010 року технологією Opera Turbo за допомогою браузера Opera Mobile скористалися 645 тис. чоловік, які переглянули 73 мільйони веб-сторінок загальним обсягом 4,1 терабайта (після компресії).


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.