Модель LG new Chocolate BL40: золотисті акценти для весни

Весна – час оновлення, яскравих фарб, несподіваних аксесуарів і теплого сонця. Саме в цю пору року хочеться виглядати по-особливому. Акценти в одязі, що привертають увагу, здатні додати свіжості в будь-який образ. Телефон LG new Chocolate, четвертий із стильної серії Black Label, був випущений раніше в поєднанні чорного і червоного кольорів.

Тепер настав час для нового вигляду LG new Chocolate BL40 c незабутніми золотими акцентами. Золото з давніх-давен символізувала вищий рівень влади і багатства, було знаком мудрість і знання. Володар золотих речей, таким чином, ставав причетним до цих цінностей.

Телефон LG new Chocolate BL40 має стильний, незвичайний дизайн. Оригінальні його габарити – тонкий витягнутий корпус вигідно підкреслить смак власника. Нове виконання додало BL40 яскравості. Бічні металеві вставки тепер виконані з золотистого металу.

Задню поверхню телефону прикрашає око 5-мегапіксельної камери Schneider Kreuznach – у новій версії BL40 обрамлення вічка камери буде золота на сонці. Також задню панель LGnew Chocolate BL40 прикрашають золотаві візерунки, які додадуть декору до вигляду цього телефону.

LG new Chocolate BL40 може похвалитися чудовим 4-х дюймовим LCD дисплеєм з роздільною здатністю 800 на 345 пікселів, що володіє чудовою якістю зображення. Широкий екран з новаторським співвідношенням сторін 21:9 забезпечує панорамне, кінематографічне якість зображення для оптимального використання мобільного телефону.

Збільшений екран надає користувачам надзвичайну зручність використання. Ширина в 800 пікселів дозволяє бачити всю інтернет-сторінку, що значно полегшує користування інтернетом. Інтерфейс користувача Dual Screen дозволяє розділяти екран на 2 частини, що дуже зручно для перегляду пошти та sms.

Широкий рідкокристалічний дисплей з високою роздільною здатністю спрощує читання документів і відображає весь спектр натуральних кольорів, роблячи фотографії більш живими, відео більш реалістичним, ігри більш динамічними. Неповторний, елегантний дизайн робить оновлений LG new Chocolate BL40 нестандартним аксесуаром, який незмінно буде притягувати погляди.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.