Nokia 5530 для телебачення

Nokia анонсувала нову версію моделі 5530 – Nokia 5330 Mobile TV Edition. Апарат підтримує чотири діапазони GSM / EDGE і п'ять діапазонів 3G. Модель оснащена 2,4-дюймовим дисплеєм QVGA-дозволу, що відображає 16 777 216 кольорів. Головне призначення дисплея, по всій видимості, – це можливість перегляду мобільного телебачення (DVB-H). Сьогодні це поки не так актуально, однак передбачається, що в 2012 році сервісами мобільного телебачення користуватимуться понад 300 мільйонів людей в усьому світі.

Традиційно для Nokia телефон оснащений 3,5-мм роз'ємом для підключення навушників, є також 3,2-Мп камера з чотирикратним цифровим зумом і світлодіодним спалахом.

Є також GPS-приймач з підтримкою A-GPS і встановленим додатком Nokia Maps і FM-радіо з підтримкою RDS. Передбачений Bluetooth 2.1 з стереопрофіль A2DP. Орієнтовна ціна Nokia 5330 Mobile TV Edition складає 155 євро, але про час виходу пристрою в продаж поки нічого не відомо.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.