LG Clubby KM555e: на хвилі розваг

Компанія LG Electronics (LG), світовий лідер і технологічний новатор в галузі мобільних комунікацій, представляє мультимедійну новинку, повністю сенсорний телефон LG Clubby KM555e. Модель оснащена широким набором мультимедійних, комунікаційних і музичних функцій, які дозволяють гідно оцінити переваги нового телефону.

Дизайн LG Clubby KM555e строгий і мінімалістічній. Великий 3-дюймовий дисплей обрамлює блискуча металева рамка. Внизу передній панелі розташовані 3 сенсорні кнопки: прийом, відбій і «Улюблені додатки». З боків розташовані клавіші швидкого доступу до музичного плеєра, фотокамери з одного боку, а з іншого боку – клавіші регулювання гучності. LG Clubby KM555e – телефон для молодих людей, які цікавляться музикою, слухають її всюди і не пропускають жодного хіта. Саме тому є спеціальний доступ c елемента керування телефону на wap-портал «Музичний клуб LG», що включає більше мільйона композицій. Крім того, для покупців мобільного телефону LG Сlubby є унікальний розділ з доступом до безкоштовного контенту, який включає хіти, приколи та багато іншого.

Музика для молодих людей – це завжди щось дуже важливе, що об'єднує їх. Джерело, що дозволяє знаходити теми для розмов. Саме тому в LG Clubby KM555e підтримується карта micro SD на 16 Гб, що дозволяє завантажити безліч музичних композицій. Звук, облагородженій функцією Dolby Mobile, подарує справжнє задоволення меломанам. Управління музичними композиціями здійснюється за допомогою якісно візуалізоване інтерфейсу – альбоми, що виводяться на екран у вигляді диска з обкладинкою, прокручують і вибираються натисканням пальця. А функція music id дозволяє визначити мелодію, що грає на радіо або у телевізорі.

Молоді дуже важливо яскраво і нестандартно виглядати, виділятися з натовпу. Молодим людям подобаються яскраві аксесуари, і вони цінують колірне різноманіття мобільних телефонів. Саме тому LG Clubby KM555e виконаний в чорному, сріблястому і трендовом фіолетовому відтінках. Крім того, телефон має легким вагою і компактними розмірами (105.9 x 53.4x 11.95мм), що дозволяє йому з легкістю вміщатіся в кишені або невеликий сумочці.

LG Clubby KM555e створений для людей динамічних та активних, яким необхідний телефон з найактуальнішими функціями. Для спілкування в соціальних мережах є Idea Widgets, які забезпечують швидкий доступ до таких популярним соціальним мережам, як vkontakte.ru, odnoklassniki.ru, месенджер icq і багатьом іншим, які легко настроюються користувачем. У телефоні доступні сервіси Яндекса: Пошук, Погода, Новини, Словники, Телепрограма, а також додатки: Я. Онлайн, Яндекс. Карти та Яндекс.Метро.

Телефон продовжує серію повністю сенсорних телефонів LG. Компанія LG вже давно є лідером в галузі сенсорних технологій. У 2007 році LG випустила перший у світі телефон з повністю сенсорним екраном Prada від LG. Інтерфейс користувача в телефоні Clubby KM555e оптимізовано і має три робочі столу. Перший стіл з набором віджетів, другий – так званий Livesquare і третій – з швидким доступом до контактів. Livesquare – це робочий стіл, на якому відображається історія дзвінків і повідомлень. Найбільш часто використовувані контакти відображаються у вигляді забавних фігурок (люди або тварини), під якими є підписи у вигляді імені або номера.

Батарея об'ємом 950 мАг дозволяє телефону працювати протягом довгого часу.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.