LG GU230: чорний, стильний, доступний

Компанія LG Electronics (LG), світовий лідер і розробник інноваційних технологій в галузі споживчої електроніки, представляє на російському ринку слайдер LG GU230. Він спеціально створений для тих, хто цінує прості телефони з якісним дизайном.

Корпус LG GU230 виконаний у чорному кольорі, що підійде до гардеробу будь-якого стилю і колірної гами. Немаркі матеріали корпусу забезпечують гідний зовнішній вигляд телефону в будь-якій ситуації. Передня панель має цікаву фактуру, що додає моделі нестандартний вид. Великий екран розміром 2,2 дюйма має яскраве і якісне зображення. Клавіатура телефону ергономічна, кнопки розташовані окремо, що дозволяє набирати повідомлення навіть на дотик.

Функціональність LG GU230 здатна задовольнити різні потреби користувача. Зручний інтерфейс простий і зрозумілий для управління. Функція альбомного відображення дозволяє переглядати відео у зручному форматі, тобто на весь екран. Такий формат найбільш прийнятний для відображення кліпів. Мобільні телефони часто використовуються і як будільніків. У LG GU230 ця функція стала більш вдосконаленої. Можна встановити будильник в режимі «наростаючий звук». Крім того, є і гідний набір мультимедійних функцій. Камера 1,3 мегапікселя дозволяє створювати якісні фотографії і відео. Завдяки підтримці карти MicroSD в плеєр можна завантажити достатню кількість пісень. Для бездротової передачі інформації є Bluetooth 2.0, а синхронізацію з ПК забезпечує підтримка USB 2.0. Одним з головних питань, що хвилюють користувачів, є тривалість роботи телефону. LG GU230 має батареєю 900мАч, що забезпечує довгий час роботи.

Телефон LG GU230 надійшов у продаж на російський ринок в грудні 2009 року, ціна 3990 рублів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.