Philips Xenium X550

Запитань з приводу тривалого часу роботи до Philips не виникає. Компанія давно вибрала цей параметр як основний для своєї продукції, і всі рекорди по тривалості роботи без підзарядки належать саме апаратів цієї торгової марки.

За заявами виробника, пристрій здатний пропрацювати в режимі очікування до місяця, але це тільки за умови, що на нього не будуть надходити дзвінки, а сам він буде лежати при постійній кімнатній температурі якраз під базовою станцією оператора GSMPhilips грає за визнаним ринком правилами. Годинники, дні і місяці, що наводяться в описах телефонів, годяться лише для того, щоб порівнювати апарати між собою, і мають мале відношення до реальної тривалості роботи. От і Xenium X550 працює в режимі реальної експлуатації зовсім не місяць, а якихось півтора тижні (якщо бути точним, то 11 днів і 8 годин). Хоча чому «якихось», треба сказати – цілих півтора тижні, протягом яких досить багато говорили, слухали FM-радіо і навіть пару разів пограли в іграшки. Середнім показником для сучасного телефону є термін роботи в 3-4 дні без підзарядки, а тут показник, як мінімум, у три рази вище. Так що можна не падати в непритомність, якщо, виїхавши в тижневу відпустку чи у відрядження, ви забули зарядку вдома. Врешті-решт, в апарата стандартний miniUSB-роз'єм, і ви завжди зможете зарядити його від будь-якого комп'ютера. (щоб ловити сигнал максимальної потужності). Тут немає обману, так підносять час роботи своїх телефонів абсолютно всі виробники,

Зрозуміло, на одній тільки тривалої роботи від одного заряду успішність апарату побудувати було б важко, тому X550 володіє повним набором найбільш затребуваних функцій і зовсім непоганим дизайном.

Почнемо з дизайну. До недавнього часу продукція Philips особливою привабливістю в дизайні НЕ блищали. У більшості у апаратів був впізнаваній фірмовий образ, з легким ухилом у утілітарність. Але нещодавно в компанії вирішили підкоригувати фірмовий стиль, і в апаратах стали з'являтися цікаві, ніким не використані раніше рішення. Мова йде про навігаційних клавішах, об'єднаних у блок, схожий на лежачого поліцейського поперек чорного глянцю корпусу телефону. Такий же був і в Philips X810, тест якого був опублікований нами в червневому номері нашого журналу за 2009 рік. Навігаційний блок поділяє апарат на дві частини не тільки візуально, але і з функціональної приналежності. Над ним, облямовані у вузьку рамку, знаходиться TFT-дисплей з QVGA-(240 × 320) дозволом, здатний відображати до 262 тис.. .. квітів. Над дисплеєм, трохи праворуч логотипу, можна помітити крихітний вічко. Якщо хтось подумав, що це камера для відеорозмові, повинен буду його розчарувати: 3G апарат не підтримує, отже, мова про відеодзвінка бути не може. Вічко ж цей – не що інше як датчик освітленості, що регулює інтенсивність підсвічування дисплея. Перевірити його роботу можна, закривши вічко пальцем: яскравість екрану відразу зменшиться, а після, коли відкриєте його, яскравість збільшиться. Відчути шлюб яскравості підсвічування можна хіба що тільки під прямими сонячними променями, коли інформація на дисплеї стає важко розрізняються.

З огляду на акумулятор настільки великої місткості, корпус апарата дивно тонкий, всього 11 мм. Більшість його частин виконано з глянсовий пластику, що, звичайно, красиво, але тільки після того, як ви зітрете з нього всі відбитки, що залишаються за будь-якого дотику. Кришка акумуляторного відсіку металева, щоправда, свою приналежність до металів вона ретельно приховує і зовні нічим себе не видає. І лише по різниці в тепловіддачі або якщо подряпала ніж ті гострим і міцним шар фарби, можна зрозуміти, що використаний метал.

На тільній стороні корпусу в компанії ледь помітною прорізи динаміка для гучного зв'язку розташовується об'єктив 3,2-Мп фотокамери з автофокусом. Гучності динаміка досить, і щоб розмовляти в режимі голосного зв'язку, коли телефон знаходиться поруч на столі, і для відтворення мелодії дзвінка, яку буде чутно навіть через зимовий одяг.

На правому боці пристрою розташовані клавіші регулювання гучності і кнопка активації фотокамери.

На протилежному боці під спеціальною заглушкою знаходиться miniUSB-роз'єм. Говорячи раніше про стандартності miniUSB-роз'єму, я трохи відійшов від дійсності. Слід уточнити: не дивлячись на всю стандартність самого роз'єму, корпус телефону не дозволяє до кінця вставити звичайний кабель з miniUSB. Зв'язок з комп'ютером є, зарядка йде, але от тримається штекер в роз'ємі самим кінчіком, так би мовити на чесному слові, і в момент конект кожне випадкове рух може порушити зв'язок. Зрозуміло, з фірмовим кабелем, що йде в комплекті, такого не відбувається, він вставляється і тримається в гнізді надійно, але от чи буде в потрібний момент під руками саме рідний кабель, викликає сумніви. До miniUSB-роз'єму підключаються не тільки зарядний пристрій або комп'ютерний кабель, але і гарнітура, також йде в комплекті.

Щоб поміняти карту пам'яті формату miniSD, доведеться зняти кришку акумуляторного відсіку. Вимикати при цьому сам апарат необов'язково, оскільки акумулятор не блокує доступ до слоту. До слова сказати, і SIM-карту теж ніщо не заважає отримати при працюючому апараті, але робити цього не слід. Без SIM-карти блокується доступ до всіх функцій. пов'язаних з використанням GSM-модуля (включаючи читання SMS), але ігри, фотокамера, MP3-плеєр та інша додаткова функціональність залишається доступною.

До функціональності своїх телефонів в Philips підходять з точки зору розумної достатності. Ніякої екзотики у вигляді датчика руху або модуля Wi-Fi ви тут не знайдете. Зате ті функції, якими реально користуються більшість власників телефонів, тут присутні в повному обсязі. В наявності FM-приймач з функцією RDS, MP3-плеєр, Bluetooth з підтримкою A2DP (для роботи з Bluetooth-стереонавушнікамі), Java MIDP 2. 0 з досить цікавим набором встановлених додатків, «читалка» книг, калькулятор, п'ять будільніків з можливістю спрацювання тільки по певних днях тижня, календар і список справ.

Якщо ви раз у раз виявляєте, що у вашого телефону сіла батарея в самий невідповідний момент, є сенс придивитися до Philips X550. З ним, принаймні, настільки неприємні сюрпризи будуть відбуватися в кілька разів рідше. Та й у функціональному плані є все, що може знадобитися. Виглядає апарат дорого і коштує явно більше, ніж за нього просять в магазинах.

Думка

Недорогий для своїх можливостей телефон з повним набором основних функцій і дуже тривалим часом роботи без підзарядки.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.