Процесори Nvidia Tegra 2 будуть анонсовані на CES 2010

Компанія Nvidia повідомила свіжі подробиці про роадмапі своєї лінійки Tegra на наступний рік. За словами Майкла Хара (Michael Hara), старшого віце-президента зі зв'язків з інвесторами та комунікацій, компанія збирається представити другого покоління Tegra на найближчій виставці CES 2010.

Він заявив, що, швидше за все, на виставці відбудеться анонс відразу декількох моделей Tegra 2. Крім того, партнери Nvidia представляти вже готові пристрої на базі нової платформи.

Хара окремо відзначив, що процесори Tegra 2 зможуть забезпечити мобільним пристроям такі бажані швидкий час відгуку і перемикання між вікнами, а також підтримку відео високої чіткості.

Нагадаємо, що NVIDIA розробила Tegra в якості платформи для виробництва мобільних пристроїв (смартфони, смартбукі, КПК і тд). Кристал Tegra об'єднав в собі ARM-, медіа-, DSP-і графічний процесори, контролери пам'яті і периферійних пристроїв, маючи при цьому низьке енергоспоживання.

Швидше за все, пристрої з новими чіпами надійдуть у продаж не раніше кінця 2010 року.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.