APhone A6: «iPhone» і Android в одному флаконі

У наш час все частіше доводиться ставати свідками справедливості тверджень типу «популярний – приречений на клонування», особливо в сегменті мобільних пристроїв. Більшість клонів проводяться нашими східними сусідами. Незважаючи на всі «за» і «проти» індустрії клонування, часом у підприємливих розробників виходять дуже цікаві рішення, які, як мінімум, гідні того, щоб звернути на них увагу.

Нещодавно в Мережі з'явився цікавий відеоролик, що демонструє можливості нової моделі телефону APhone A6, по суті є клоном популярного iPhone. Згідно з наявними даними, новинка може похвалитися ЖК-дисплеєм з підтримкою технології мультитач, 2-Мп камерою, вбудованим модулем Wi-Fi. Відмітною особливістю і яскравим перевагою моделі є те, що вона працює на базі операційної системи Android.

Сміливий і оригінальний хід – поєднати «iPhone» і Android. Подивимося, як сприйме вітівку східних умільців ринок і конкретний споживач.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.