LG GB160 – стильна й недорога новинка для спілкування

Компанія LG Electronics анонсувала вихід на ринок нового GSM телефону, виконаного в класичному форм-факторі – GB160 і розрахованого на саму широку призначену для користувача аудиторію, яка відрізняється функціональністю і ергономічністю при товщині 12,55 мм, поєднуючи в собі міцність і сучасний дизайн.

Зі слів виробника, її новинка орієнтована на користувача, для якого першочергове значення має практичність і який вважає за краще використовувати мобільний телефон за прямим призначенням. У ньому відсутня камера і деякі інші параметри, які зазвичай залишаються незатребуваними. GB160 має мінімалістський дизайн, чорний корпус якого підкреслює срібляста клавіша керування на передній панелі.

Пристрій оснащений батареєю ємністю 950 мА / ч, вбудованим FM радіопріймачем, де сподобався хіт, тільки що прозвучав у прямому ефірі, можна відразу ж записати і при бажанні використовувати як сигнал дзвінка або прослуховувати в MP3-плеєрі.

На українському ринку телефон LG GB160 з'явиться в грудні, рекомендована роздрібна ціна складе 389 гривень (1 $ ~ 8 грн).


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.