iPhone 3GS по-русски – Всі за iPhone, ми за ценой не постоим?

Спочатку запланована до виходу в Росії в серпні нова модель iPhone до цих пір не анонсована офіційно для місцевого ринку. Як відзначають експерти, російські оператори ніяк не можуть прийти до остаточної згоди з Apple щодо продажів iPhone 3GS. Тим не менше, в мережі з'являється все більше подробиць щодо умов майбутнього випуску. Журналістам вдалося отримати прайс-лист, представлений Apple операторам, у ньому відзначені ціни на реалізацію iPhone 3GS.

Вартість iPhone 3GS виявилася помітно вище попередньої моделі – від 400 до 500 євро, в залежності від обсягу вбудованої пам'яті. Така закупівельна ціна виллється в ще більш високі роздрібні ціни, адже тут не враховуються податки, мита і, власне, націнка продавців. Якщо пропорційно прорахувати кінцеву вартість iPhone 3GS, за аналогією з iPhone 3G, то вийде, що на прилавках магазинів можна буде побачити такі цінники як 29,4 тисяч рублів за 8 Гб модель, 34,6 тисяч рублів за 16 Гб модель і 40,4 тисяч рублів за 32 Гб модель. Враховуючи, що iPhone 3G опинився в Росії провальним, то більш дорогої моделі також розраховувати особливо нема на що. Виходить, що за суму, яку доведеться викласти за iPhone 3GS можна купити досить просунутий ноутбук і кілька нетбуків. Очікується, що продажі iPhone 3GS стартують до передноворічний сезон продажів. На думку експертів, мінімальна ціна, за якою новинка може з'явитися в продажу – 27 тисяч рублів, а в реальності він буде коштувати від 30 тисяч рублів. З іншого боку, оператори напевно знову запропонують ряд акцій з розстрочку і спеціальними тарифними планами, які можуть створити ілюзію дешевизна. Однак російські користувачі стільникового зв'язку не звикли до схеми продажу "безкоштовний телефон з підключенням до дорогого тарифу" і, як показала практика продажів iPhone 3G, вміють користуватися калькулятором і можуть прикинути кінцеву вартість телефону і контрактом у сумі.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.