LG GB109: привабливість простоти

gb109

Цю компактну і Ергономічні модель зручно і приємно тримати в руці. Корпус телефону виконаний з якісного пластика. При оформленні LG GB109 використано стримань поєднання тітановій-чорного та синього кольорів. Оригінальне дизайнерське рішення було використано при оформленні задньої поверхні телефону: складний фактурних малюнок не тільки привертає увагу до телефону, але і вирішує практичну задачу – телефон стає більш приємним на дотик.

Серед інших моделей LG GB109 виділяється не тільки особливим дизайном і розумною ціною, але і повним набором необхідних функцій: це 1,5 "CSTN LCDдісплей, стерео FM радіо з вбудованою антеною і гучномовець. Цікавою є кнопка швидкого доступу до 4 опціям, що дозволяє одним натисканням включити радіо, почати писати SMS, відкрити телефонну книгу або увімкнути блокування клавіатури. Крім того, у телефоні присутні стали вже звичними функції: калькулятор, секундомір, органайзер і світовий час. Важливою перевагою також є час роботи: завдяки батареї (Li-Ion, ємністю 950 мА / ч) телефон може працювати до 400 годин у режимі очікування і до 4 годин у режимі розмови. Всі перераховані достоїнства у поєднанні з малим розміром і вагою робить LGGB109 вкрай привабливим як для молодих користувачів, так і для більш старшої аудиторії.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.