LG GB270 – тонкий бюджетний моноблок

gb270

Стали відомі подробиці про новому мобільному телефоні LG GB270, який поки що не був представлений офіційно. Судячи з усього, це проста і недорога модель початкового рівня, яка має при цьому цікавим дизайном. LG GB270 виконаний у вигляді тонкого моноблоку, у правому верхньому куті розташована невелика петелька для кріплення шнурки, передбачена можливість використання змінних панельок.

Стали відомі подробиці про новому мобільному телефоні LG GB270, який поки що не був представлений офіційно. Судячи з усього, це проста і недорога модель початкового рівня, яка має при цьому цікавим дизайном. LG GB270 виконаний у вигляді тонкого моноблоку, у правому верхньому куті розташована невелика петелька для кріплення шнурки, передбачена можливість використання змінних панельок. Відомі на даний момент характеристики LG GB270: # VGA-камера # Інтерфейс Bluetooth 1. 2 # літій-іонний акумулятор ємністю 1000 мАг # FM-радіо # Аудіо-плеєр з еквалайзером # Слот для карт пам 'яті формату microSD # Підтримка WAP 2.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.