Тонкий комунікатор Acer F900 з великим дисплеєм надійшов у продаж в Росії

acer

Корпорація Acer оголосила про початок продажів на російському ринку комунікатора Acer F900 на базі операційної системи Windows Mobile.

Новий Acer F900 оснащені 3,8-дюймовим сенсорним дисплеєм WVGA, здатний відображати більше інформації на екрані, забезпечуючи більш зручний інтернет-серфінг. Крім того, фірмова віртуальна клавіатура Acer Easy Keyboard значно спрощує введення тексту електронної пошти і миттєвих повідомлень. Acer F900 обладнаний 3,2-мегапіксельною камерою з автофокусом і спалахом, а також модулем GPS, FM-радіо, диктофоном і слотом для карти пам 'яті. Високошвидкісні підключення забезпечують швидку передачу даних та більш високу якість мультимедійних функцій, обміну міттєвімі повідомленнями і швидкого пошуку. Тривимірний інтерфейс Acer, попередньо в Acer F900, являє собою мальованих робочий стіл, на якому розташовані у вигляді віджетів різні предмети, звичайно присутні на даний момент, невіртуальному робочому столі. Всі активні елементи: їх можна переміщати й розставляти в зручному для користувача місці і порядку на столі для швидкого доступу до найбільш часто використовуваних функцій. Кожен контакт запісної книжки являє собою іконку з фотографією, натискання на яку дозволяє здійснити дзвінок. Календар реалізований у вигляді зображення звичайного перекидні календарі, пропущені виклики та вхідні нові повідомлення відображаються на іконках телефону і конверта відповідно. Натискання на віртуальний програвач дозволить отримати доступ до своїх музичних колекцій, а один дотик пальця до фоторамка на робочому столі відкриє доступ до улюблених фотографіям. Acer Notification Manager – додаток, що дозволяє перевіряти наявність оновлень програмного забезпечення для комунікатора та завантажувати їх з мережі прямо з пристрою, не вдаючись до використання настільного комп 'ютера. Acer Notification Manager покаже користувачу, які оновлення варто встановити, які вже встановлені, а також повідомить про вихід нової версії прошивки. Регулярно запускати Acer Notification Manager вручну і перевіряти наявність нових оновлень немає необхідності – він може робити це самостійно за розкладом. При небажанні використати цей сервіс, наприклад, в роумінгу, його легко можна відключити. Комунікатор Acer F900 вже надійшов у продаж в російських роздрібних мережах за рекомендованою ціною 19990 рублів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.