Смартфон Toshiba TG01 через тиждень буде в Європі

toshiba

Незважаючи на те, що анонс смартфона Toshiba TG01 відбувся ще в лютому і його продажу вже стартували в деяких країнах, в Європі новинка до цих пір ще не з 'явилася. Але європейцям чекати залишилося недовго – за твердженням джерел, 9 липня японський виробник проведе прес-конференцію в Лондоні, на якій буде оголошено про офіційний запуск новинки на європейському ринку.

Відзначимо, в Японії TG01 з 'явився під ім ' ям PRO T-01A ще у травні в асортименті телекомунікаційного оператора NTT DoCoMo. Тепер же телефон буде доступний також жителям Великобританії, Німеччини, Іспанії та інших країн Європи.

Нагадаємо, цей смартфон спроектований на базі платформи Snapdragon, яка включає процесор з тактовою частотою 1 ГГц. З інших достоїнств апарата варто відзначити величезний 4,1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 800 х 480 пікселів, підтримку HSDPA, GPS, Wi-Fi. При всьому багатстві "начинки " габарити TG01 залишаються скромними – його товщина складає близько 1 см.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.