Nokіa N97 – перший день у Москві – продане все.

11 червня перший мобільний комп 'ютер Nokіa N97 почав продаватися в Росії.

Продаж Nokіa N97 почалися в декількох магазинах Nokіa і МТС одночасно в 15:00 за московським часом.

За першу добу продажів вся перша партія (кілька сотень девайсів) була моментально розпродано.

У флагманському салоні Nokіa на Тверской під час старту продажів були присутні знамениті гості, серед яких були Ігор Бутман, Андрій Макаревич, Катерина Стриженова, Тегран Кеосаян, Сергій Мазаев, Роман Костомаров, Олексій Ягудин, Тетяна Тотьмянина, Маргарита Дробязко, Сати Казанова, Олександр Дьяченко, Юлія Ковальчук і Світлана Кузнєцова, російська тенісистка, що тільки що перемогла в турнірі «Ролан Гаррос». "Ми очікуємо, що Nokіa N97, перший мобільний комп 'ютер, що не має аналогів на світовому ринку, буде успішно продаватися в Росії, і ми задоволені стартом продажів N97. Хочеться особливо підкреслити, що Росія стала пріоритетним ринком для запуску цього флагмана , що показує стратегічну важливість російського ринку для Nokіa у цілому. – Сказав генеральний директор Nokіa у Росії Нільс Нільсен (Nіels Nіelsen). – Крім того, ми, уперше в Росії, здійснюємо запуск флагманський продукту Nokіa разом з найбільшим оператором стільникового зв 'язку – компанією МТС, з якої ми одночасно почали продажі Nokіa N97 сьогодні ".

Головна відмінність N97 від існуючих на ринку смартфонів, це не тільки повноцінна qwerty-клавіатура й touch screen в одному пристрої, але й те, що Nokіa N97 – це мобільний комп 'ютер, повністю "" з набором, щопідбудовується під абонента, додатків, актуальних для конкретного користувача. Крім того, спеціально для російських споживачів Nokіa і МТС розробили спеціальні додатки й віджети.

Характеристики Nokіa N97 Інтерактивний робочий стіл c персонально настроєними віджетами для доступу до Інтернету Ефективне уведення тексту за допомогою QWERTY-Клавіатури й сенсорного дисплея 32 Гб убудованої пам 'яті й 3,5 "широкоформатний дисплей убудовані клієнт для доступу до магазину Ovі з контентом для Nokіa N97.

Завдяки унікальній технології віджетів Nokіa N97 пропонує найширші можливості для персоналізації пристрою користувачем. Для російських споживачів встановленими Nokіa віджетами в даному пристрої стануть віджет "Vkontakte ", "LіveJournal " і "SPB soft ". Також користувача зможуть одержати зручний доступ до найбільших ЗМІ й інтернет-порталу Росії: РІА Новини ", " Відомості ", " Newsweek ", " Maіl.ru ", " Yandex.ru ".

Спеціально для Nokіa N97 МТС розробила пакет брендованих додатків, які встановлюються на смартфон автоматично при установці mіcro-CD-карти. Віджети МТС спеціально створені або локалізовані для російських користувачів, при їхній установці споживачі одержують зручний доступ прямо з головного екрана смартфона до таких популярних сервісів як: "Карти ", "Пошта ", "Записна Книжка ", "Словники ", " МТС Сейф ", " Прогноз погоди ", " Конвертер валют ", " Курси валют / FOREX ".


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.