LG 3G Watch Phone: відлік часу до початку продажів першого у світі телефону-годинника початий

lg_watch

Компанія LG Electronіcs (LG), світовий лідер і технологічний новатор в області мобільних комунікацій, повідомляє про початок продажів довгоочікуваного сенсорного телефону-годин Watch Phone (LG GD910), намічених на середину липня.

"Наш Watch Phone – це щось більше, ніж просто експериментальна модель, доступна для продажу ", заявив пан Скотт Анн, президент і вища посадова особа (CEO) компанії LG Electronіcs Mobіle Communіcatіon. "Цей телефон має повний набір функцій і конкурує із провідними преміальнімі годинними бурштинами як з погляду стилю, так і з погляду комфорту й надійності. Технології, використані при створенні LG Watch Phone, унікальні ".

Компанія LG вже давно є лідером в області сенсорних технологій, що стали одним з найважливіших елементів цього унікального пристрою. У 2007 році LG випустила перший у світі телефон з повністю сенсорним екраном Prada від LG і продовжує вдосконалювати свої технології. У LG Watch Phone знайшли відбиття всі дослідження й розробки LG у динамічно, що розвивається області, сенсорних технологій.

"Розробити такий маленький повністю сенсорний екран, як у телефоні-годинник LG Watch Phone, значно складніше, ніж екран більшого розміру ", пояснив пан Анн. "Екран компактного розміру, щоб якісно працювати, повинен бути більше точним і набагато більше чутливим, чим звичайний. Для LG Watch Phone ми розробили 1,4 дюймовий екран з дуже високим дозволом, що точно реагує на команди користувача й чітко відображає текстову інформацію. "

Розробка компактного сенсорного екрана була не єдиним завданням, з якого впоралася компанія LG при створенні LG Watch Phone. Мініатюрізація компонентів також зажадала інноваційних рішень. У підсумку вийшов телефон-годинники, що не тільки має малі розміри, але й включає функції, наявні в сучасних передових мобільних пристроїв: підтримку 3G HSDPA мереж, відеотелефонію, MP3 плеєр, голосний зв 'язок, Водонепроникність і Bluetooth. Функція Bluetooth відрізняє LG Watch Phone від інших мініатюрних телефонів, розроблених раніше. У фільмах герої під час розмови тримають телефон-годинники біля губ, однак у реальності це непрактично. Функція Bluetooth робить дзвінки по LG Watch Phone дуже зручнімі.Годіннік-Телефон від LG також обладнані функціями розпізнавання голосу й перетворення тексту в мову, що дозволяє використовувати голосові команди й аудіо текстові повідомлення. Що дуже зручно при водінні, коли зір водія сфальцьованій на дорозі.

LG Watch Phone перевершує кращі гаджети Голлівуду не тільки по технічних можливостях, але й по дизайні. LG використовувала тільки високоякісні матеріали при розробці й співробітнічала із провідними промисловими дизайнерами для створення телефону-годин, що буде зручний у будь-якій ситуації.

Після того як LG Watch Phone дебютує у Франції, він буде представлений і на інших ринках. Докладна інформація буде опублікована в міру появи.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.