Телефони Nokіa вже не приваблюють молодь?

Популярність телефонів Nokіa серед представників молоді тане. Виробник телефонів номер один займає найбільшу частку, однак стає усе менш привабливим для молодих і активних.

Соціальний сайт Habbo Hotel опитав 112 тис.. молодих людей і дівчин з 30 країн. Порядку 21% респондентів сказали, що Nokіa для них бурштин номер один у мобільній індустрії. Торік на аналогічне питання ствердно відповіло 29% опитаних.

Теро Куіттінен (Tero Kuіttіnen), аналітик GC Research, думає, що зниження попиту зв 'язане повільним висновком на ринок Тачфон, які удосталь пропонують LG і Samsung. "Корейці активно захоплюють сегмент, орієнтуючись на молодь. Nokіa необхідно терміново виводити на ринок недорогі сенсорні апарати. У Nokіa був відмінний старт із 5800 і потрібно починати продаж його послідовників ", – затверджує Куіттінен.

За перший квартал Nokіa реалізувала 2,6 млн 5800 XpressMusіc. За чутках, недорогий спадкоємець буде представлений улітку.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.