Nokіa 6750 Mural – розкладушка для AT & T

nokia_mural

Федеральна Комісія Зв 'язку США (FCC) сертифікувала мобільний пристрій Nokіa 6750 Mural. Ця модель ще не була офіційно анонсована виробником. Пристрій нагадує випущений раніше смартфон Nokіa 6650 fold, але незрозуміло, чи є він також смартфоном на основі S60 або це просто телефон. Як і попередник, новинка виконана у форм-факторі "розкладушка " із глянсовий кришкою, зовнішнім дисплеєм і кнопками керування плеєром під ним. Швидше за все, Nokіa 6750 буде продаватися в американського оператора AT & T, хоча офіційного згадування про це у файлах немає.

На сайті FCC опублікована досить повна документація Nokіa 6750, включаючи посібник користувача. Судячи із цим даних, апарат підтримує стільникові мережі 3G 850/1900 МГЦ (діапазони AT & T), інтерфейс Bluetooth 2. 1 + EDR, обладнаний слотом для карт пам 'яті формату mіcroSD і 2 – мп камерою. Імовірно, Nokіa 6750 Mural незабаром буде представлений офіційно.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.