Випуск нового Openmoko FreeRunner відмінений

Глава компанії Openmoko Шон Мосс-Пульц (Sean Moss-Pultz) на конференції у Швейцарії повідомив, що розробка нової версії смартфона FreeRunner буде припинена. Нагадаємо, існуюча модель смартфона Neo FreeRunner базується на операційній системі Lіnux, все програмне забезпечення для цього пристрою є відкритим. В основному, ця модель цікава розроблювачам ПЗ, а для масового користувача не підходить. На даний момент продано лише близько 10 000 екземплярів Neo FreeRunner.

Передбачалося, що FreeRunner нового покоління буде працювати під керуванням операційної системи Androіd. У мережу навіть проникали чутки про характеристики смартфона, у числі яких – 2, 84-дюймовий сенсорний VGA-Дисплей, Бездротові модулі, GPS і mіcroSD-слот. Але тепер, мабуть, очікувати випуску цієї новинки не доводиться. Компанія Openmoko вже скоротила біля половини штату. За словами Шона Мосс-Пульца, зараз, щоб "залишитися на плаву ", компанія займеться іншою розробкою. Можливо, створення смартфонів буде відновлено пізніше.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.