Стартував другий міжнародний Фестиваль мобільного кіно

Оператор МТС, компанія Unіversal Pіctures Rus і Союз кінематографістів РФ обгорнула про старт другого щорічного міжнародного Фестивалю мобільного кіно, конкурсу фільмів тривалістю не більше п 'яти хвилин, знятих за допомогою мобільного телефону або відеокамери.

До участі в програмі приймаються суперкороткометражні фільми, зняті будь-якою людиною, що бажає спробувати свої сили. Щоб взяти участь у фестивалі, необхідно до 15 червня 2009 року розмістити свій фільм у на спеціальному порталі фестивалю www.mms.mts.ru / fmk.

Фільм-Учасник повинен відбивати одну або кілька загальнолюдських цінностей якось: воля, любов / дружба, родина / будинок, батьківщина / патріотизм, чесність / шляхетність, доброта / безкорисливість, культура / мистецтво / історія. Чи не обмежуючи фільми рамками жанру або заданої теми, у кожному з них повинні розкриватися й доносити до глядача ідеї, думки, почуття, що перегукуються з перерахованими вище цінностями. Природним обмеженням при відборі фільмів для участі у Фестивалі є відсутність у фільмі пропаганди насильства, порнографії, національній і міжетнічній ворожнечі, релігійній нетерпимості.

До 15 червня на сайті www.mms.mts. ru / fmk відбувається онлайн-голосування, у якому може взяти участь будь-який відвідувач сайту: конкурсні фільми доступні для перегляду всім бажаючої. По закінченні періоду голосування по кількості набраних голосів визначаються по 5 претендентів на перемогу в кожній з наступних номінацій: за кращий фільм; за кращу творчу ідею; за краще виконання чоловічої ролі; за краще виконання жіночої ролі.

Відібрані фільми попадають у фестивальну програму й будуть оцінюватися професійним журі. Журі фестивалю формується з визнаних професіоналів у різних галузях: режисерів, акторів, письменників, художників, музикантів, спортсменів. Переможці в кожній конкурсній номінації одержать коштовні призи. Церемонія нагородження переможців пройде в Москві в дні заходів XXXІ Міжнародного Московського Кінофестивалю. Крім того, за результатами відкритого голосування на сайті www.mms.mts.ru/fmk, фільм, що набрав найбільшу кількість голосів, одержить приз зрительских симпатій. Спеціальний приз вручить також компанія Unіversal Pіctures Rus.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.